Senarai Pengetua

Bil.   Nama Pengetua                                      Tempoh Berkhidmat

1.    Tn. Hj. Mat Yunus bin Awang                 (01.10.2002 – 31.12.2003)

2.    YM Raja Yacob bin Raja Daud                 (01.01.2004 – 18.10.2005)

3.    Pn. Sabariah bt Abdul Samad                   (02.11.2005 -31.08.2010)

4.    Pn. Hjh. Pah Fatimah bt Sayed Setapa  (01.09.2010- sekarang)

%d bloggers like this: